Të fundit

Dorëhiqet Challandes

Përzgjedhësi Bernard Challandes pritet ta konfirmojë largimin nga Kosova gjatë konferencës që do të mbahet në selinë e Federatës së Futbollit të Kosovës nga ora 13:00.

Siç raporton portali Koha.net, Challandes ka dhënë dorëheqje pas humbjes nga Gjeorgjia të martën mbrëma me rezultatin 2:1 në Prishtinë.

Challandes ishte emëruar trajner i Përfaqësueses së Kosovës në futboll më 2 mars të vitit 2018.

Para se të përzgjidhej trajner i Kosovës, ai kishte drejtuar klube të shumta zvicerane, si dhe kombëtaren e Armenisë në futboll.

 

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci