Të fundit

“Mbretërit” kualifikohen me fat në gjysmëfinale, City ‘përshëndetet’ nga Championsi

Real Madridi ka arritur fitoren ndaj Manchester Cityt vetëm pas ekzekutimit të penalltive.

Koha e rregullt përfundoi me rezultat 1:1, ndërkaq gola nuk pati as pas vazhdimeve.

Te City nga penalltia gabuan Bernardo Silva dhe Mateo Kovaqiq, kurse te Reali gaboi vetëm Modriq.

City dominoi tërë ndeshjen por nuk kishte fat në shënimin e golit si dhe në ekzekutimin e penalltive.

Në gjysmëfinale Reali do të takohet me skuadrën e Bayernit.

 

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci