Të fundit

Ballkani ndalet në Klinë, por rikthehet në krye të Superligës

Duakgjini dhe Ballkani u ndanë në një barazim në një ndeshje tl xhiros së dhjetë të Superligës së Kosovës në futboll.

Ballkani mbetet ekipi i vetmi klub që nuk di për humbje në elitën e futbollit të Kosovës edhe pas xhiros së dhjetë.

Ballkani luajti pa gola në udhëtim te skuadra e Dukagjinit.

Me këtë pikë të fituar, Ballkani kthehet në pozitën e parë në tabelë me 18 pikë të mbledhura.

Dukagjini, me 10 pikë të grumbulluara zë vendin e tetë në tabelë në kuadër të BKT Superligës së Kosovës./Paparaci

Video nga Paradoks

"Ky veç po u jep peshqi": Pse populli po vazhdon ta zgjedh VV-në? Doarsa flet për sondazhet - "Nesër me shku n'zgjedhje jemi gati"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci